folyolu yerden ısıtma straforu,yerden ısıtma köpüğü,yerden ısıtma paneli,tabandan ısıtma sistemleri,yerden ısıtma sistemi

yerden ısıtma levhası,yerden ısıtma fiyatları,kaplamalı yerden ısıtma straforu

toptan yerden ısıtma paneli,yerden ısıtma paneli üreticisi,toptan yerden ısıtma malzemeleri,yerden ısıtma malzemeleri üreticisi,folyolu yerden ısıtma straforu üreticisi,toptan folyolu yerden ısıtma straforu,​​​​​​​yerden ısıtma straforu üreticisi,toptan yerden ısıtma straforu,​​​​​​​yerden ısıtma köpüğü üreticisi,toptan yerden ısıtma köpüğü,​​​kaplamalı yerden ısıtma straforu üreticisi,toptan kaplamalı yerden ısıtma straforu

  • 0258 999 19 25
  • info@depatherm.com
  • Türkçe
  • English
  • Almanca

EPS Kullanımı

Ürün Kategorileri

EPS Kullanımı

Kullanım Alanları:
Normal EPS (Beyaz) : Sıvalı dış cephe ısı yalıtımlarında dış duvar subasman seviyesi üzerinde ısı yalıtımı amacıyla kullanılır. Ekonomiktir.
Karbonlu EPS (Gri veya Siyah): Sıvalı dış cephe ısı yalıtımlarında dış duvar subasman seviyesi üzerinde ısı yalıtımı amacıyla kullanılır. Siyah olanlar karbonludur ve ısı iletimi daha düşüktür. Hem ekonomik hem de ısı iletimi düşük olduğundan (daha iyi yalıtım sağladığından)mantolama için doğru bir tercihtir ve piyasada çok kullanılmaktadır.

Uygulama alanları
Cephe kaplama başta olmak üzere tüm  ısı yalıtım mantolama darbe önleyici ve koruyucu ses yalıtımda inşaat dolgu malzemesi uygulalarında kullanılır.